Všechny slevové kódy opět fungují. Pokud žádný nemáš, zkus kód WEEDY a nech se překvapit :)

Základ, co musíš vědět o HHC

hhc blog

Na našem obchodě konečně přibyly dlouho očekávané HHC vaporizéry, ale pozor, na skladě je máme v poměrně limitovaném množství. HHC je hexahydrocannabinol - přírodní látka, která se v drobném množství vyskytuje ve všech vypěstovaných rostlinách konopí. HHC je chemicky velmi blízké THC - jen s tím rozdílem, že obsahuje o dva atomy vodíku více (tetra=čtyři, hexa=šest). My jsme v naší laboratoři připravili extrakt s 99.5% obsahem HHC. Ten jsme poté smíchali s přírodně extrahovanými terpeny české výroby, abychom dodali našim náplním příjemné aroma.

hhc

Naše cartridge obsahují vysokou koncentraci HHC - 94%. Výrobky s takto vysokým obsahem kanabinoidu lze rozeznat na první pohled a to téměř průzračnou světlou barvou koncentrátu. Náplň je zdánlivě tuhá, nepřelévá se, pokud uvidíš HHC cartridge nad 90%, které jsou vyloženě tekuté, tak budou pravděpodobně naředěné. Na některých konkurenčních eshopech lze najít 100% HHC cartridge, což je ale z technického hlediska hloupost. Navíc se často setkáš s až zarudlou barvou destilátu, což může značit buď naředěný destilát (často se přidává CBD/CBG, protože jsou výrazně levnější a dostupnější), nebo špatný průběh destilace, či přítomné nečistoty.

Máme pro tebe na začátek připravený výběr hned ze tří variant. Gelato, Grape Stormer a Gelato Stormer. Gelato dominantně obsahuje terpeny Caryophyllene, D-Limonene a Linalool. Tyto terpeny jsou obecně známé pro svůj relaxační a antistresový potenciál. Grape Stormer pak obsahuje hlavně Myrcene a Caryophyllene - tyto aromatické látky jsou známé hlavně pro svůj encourage efekt. To znamená, že umocňují požitek vyvolaný HHC. Třetí možnost je pak kombinací obou výše zmíněných variant pro synergický uvolňující požitek.

O kanabinoidu jako takovém tě bohužel nemůžeme příliš poučit, a to z legislativních důvodů. Na internetu však jistě objevíš pořádnou dávku informací. Ale máme pro tebe nápovědu. Jde o látku opravdu velmi příbuznou tolik známému a opěvovanému kanabinoidu THC.

Můj favorit je jednoznačně Grape Stormer. Chuť hroznů je zde opravdu jasně patrná a vybízí k dalšímu hitu :)

Datový zdroj 1

IG  Sleduj náš Instagram @weedy.news

Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět pomocí chatu (ikonka vpravo dole).

date  6.5.2022  21:00  write Jakub Stanko, editoval Daniel Janata