Všechny slevové kódy opět fungují. Pokud žádný nemáš, zkus kód WEEDY a nech se překvapit :)

Je umělé navyšování nabídky kratomu problém?

Kratom BLOG_1

Taky ti přijdou nejrůznější označení kratomu jako například Borneo, Maeng Da a Thai zavádějící? Divíš se, proč u nás máme vlastně jen čtyři barvy a nic víc? Je to jednoduché - výše uvedené názvy využívají neupřímní obchodníci pouze za účelem umělého zvýšení nabídky. Jejich eshop pak vypadá důvěryhodněji, protože je plný různých druhů kratomu. 

Různými názvy kratomu ze zákazníků vlastně většina obchodníků dělá blbce. Například Borneo Green se může u jednoho výrobce skládat z 80% zeleného a 20% bílého, zatímco u jiného z 75% zeleného, 10% žlutého a 15% bílého. Problémem tedy je jak dlouhodobá konzistence produktu, tak odhadnutelnost sběratelských aspektů prášku. Navíc obchod, který nabízí 50 druhů kratomu bude mít sotva všechny varianty v maximální kvalitě a čerstvosti. 

 Důležité je vědět, že u nás najdeš jen čtyří barvy, tak jak nám je dala příroda. Kratom odebíráme od drobných farmářů ze západního kalimantanu - Indonésie. Víme, že kratom se u nás příliš dlouho neohřeje, a tak se u tebe vždy objeví nejčerstvější na trhu.

 Nově navíc nabízíme i aromatizovaný kratom - zelený ve variantách kyselá malina, třešeň, malina, jablko, kyselé jablko, jablko se skořicí a malina s třešní. Všechny ostatní barvy pak najdeš ve variantách třešeň, malina, jablko. Náš ovocný kratom je míchán inženýry v oboru potravinářské technologie VŠCHT, takže o kvalitu je postaráno bez kompromisů. Tajná receptura obsahuje pouze kratom a ochucující složky potravinářské kvality, s přihlédnutím k maximální bezpečnosti a nízké uhlíkové stopě. 

Nenech se tedy zmást různými podvodníky a svěř svůj nákup kratomu profíkům - nám. Každý den usilovně pracujeme na zlepšení našich služeb - od automatického trackingu objednávky od první minuty, přes expedici do 24 hodin až po 100% anonymní balení zásilky.

IG  Sleduj náš Instagram @weedy.news

Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět pomocí chatu (ikonka vpravo dole).

date  6.6.2022  22:00  write Jakub Stanko, editoval Daniel Janata