Všechny slevové kódy opět fungují. Pokud žádný nemáš, zkus kód WEEDY a nech se překvapit :)

Napsali o nás v magazínu The Business Soirée

tbs cover

Jak jste si již možná všimli, v posledních dnech vyšly ve spolupráci s časopisem The Business Soirée hned dva články na téma kratom a jeho legalizace. Z našeho pohledu je cesta k legalizaci ,,sběratelského předmětu" otevřená. To však neznamená, že bychom v ní neměli vytrvat. Jakákoliv občanská iniciativa je ta správná cesta k využití demokracie v náš prospěch. My ve weedy.cz víme, že pokud má kratom zůstat legální, bude muset být prodáván od 18 let. Zároveň již z našeho říjnového vyjádření jistě víte, že jsme i pro uvalení spotřební daně a povinnost uvádět varování o návykovosti produktu.

Ve zmiňovaných článcích si můžeš udělat svůj vlastní obrázek na naší práci a zápal v prosazení legalizace. První z článků je s jedním ze spoluzakladatelů weedy - Danielem Janatou. Ve druhém článku se zase dozvíš hodně informací o vědeckém pohledu na věc - rozhovor s Martinem Kuchařem (ředitel, docent ústavu chemie přírodních látek na největší české chemické VŠ - VŠCHT).

TBS daniel finalTBS kuchar final

Pokud si chceš články přečíst, není nic jednoduššího, než navštívit web časopisu www.thebusinesssoiree.com, nebo si zakoupit hmotnou kopii v Luxoru. Navíc v časopise najdeš slevu 20% na Tvůj příští nákup a to už se vyplatí! Společně to zvládneme a naší milovanou bylinu dokážeme zachránit!

IG  Sleduj náš Instagram @weedy.news

Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět pomocí chatu (ikonka vpravo dole).

date  22.04.2022  14:00  write Jakub Stanko, editoval Daniel Janata