Všechny slevové kódy opět fungují. Pokud žádný nemáš, zkus kód WEEDY a nech se překvapit :)

Máme vlastní laboratorní testy na kratom

Laboratorní testy BLOG

     Laboratorní testy našich produktů jsou pro nás velmi důležité, proto jsme se rozhodli nespoléhat na testy zahraničního dodavatele, ale udělat vlastní. Vedle mediální bouře, která se kolem tohoto tématu strhla na sociálních sítích nás k tomu vedlo hlavně vlastní svědomí. 

     V roce 2022 nelze nabízet kratom neotestovaný v ČR. Pokud tuto jednoduchou věc nesplňuje tvůj oblíbený dodavatel, je na čase zbystřit. Téměř každý eshop má na svých stránkách nějaký test, v 99% případů se však jedná o falešný test z Indonésie, který udává biologicky nemožné koncentrace alkaloidů obsažených v rostlině Mitragyna Speciosa. V některých případech se dokonce hladina Mitragyninu blíží k těžko uvěřitelným 3%.

      Z naší zkušenosti dobře víme, že čerstvě namleté listy zeleného kratomu obsahují obvykle kolem 1% mitragyninu. Cokoliv nad tuto hodnotu lze považovat za ukázku opravdu špičkového sběratelského předmětu. Například nám připadal náš kratom opravdu skvělý a teď to máme i černé na bílém. Náš zelený kratom je s 1,235% opravdu ten nejsilnější v Česku s potvrzeným obsahem alkaloidů. Samozřejmě botaniky a zájemce o sběratelství jistě nadchne, že obsah alkaloidu mitragynin přímo koresponduje i s množstvím ostatních alkaloidů, neboť množství mitragyninu vzrůstá se stářím stromu a jeho zralostí. To jsou fakta.

      Pro analýzu našich vzorků byla použita špičková výbava laboratoře forenzní analýzy biologicky aktivních látek při VŠCHT Praha. Konkrétní metoda se nazývá HPLC-MS-MRM a zajišťuje nejmenší chybovost, na jakou je možné se v České laboratoři dostat. 

     Dodávat našim zákazníkům kratom nejvyšší kvality je pro nás stěžejní. Jsme rádi, že pečlivá práce našich smluvních indonéských farmářů vede k opravdu bezkonkurenční kvalitě, kterou máme nyní potvrzenou. 

 Laboratorní Test Kratom

IG  Sleduj náš Instagram @weedy.news

Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět pomocí chatu (ikonka vpravo dole).

date  31.3.2022  23:30  write Jakub Stanko